Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pozz

2 replies to this topic

PuKo

PuKo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • 2 thanks
Veeeliki pozdrav svima!

Daklem, ja sam onaj ondale, ali došao sam i ovdje tako da sam sad ja onaj ondale, ali i ovaj ovdale pa sam sad svugdje... wacko2
fool
...sve u svemu, zaboravih poantu što sam to u stvari htio reći, ali ništa zato - drago mi je da sam došao ovdje, vidim da je ekipa dobra i aktivna, radi se punom parom, pravila si mi otprilike poznata od ranije jer i kod nas su slična pa se nadam ugodnom, dugotrajnom i plodonosnom druženju!  giverose

Posted Image

iliti šablonski:

o:: Godina: 41
o:: Visina/Tezina: 182/87
o:: Kosa:  crna
o:: Posao/Skola: šljaker na pilani
o:: Knjiga: fiction (horori, sf, predpovijesni, daklem cjenim moć imaginacije), alternativa
o:: Muzika: osjećajne pjesme koje te ponesu bez obzira na stil i porijeklo
o:: Film: komedije, fiction...
o:: Status: rastavljen
o:: Grad/Drzava: mali grad u srcu Slavonije
o:: Pijem & Pusim?: da & da, iako ovo prvo u ograničenim količinama
o:: Volim: puno lipih stvari, pogotovo dobru zezu
o:: Mrzim: sve situacije u kojima se ljudi/životinje/priroda maltletiraju i omalovažavaju
o:: Bojim se: da se svijet neće nikad popraviti, ali u biti nje me strah nego bi samo bolio da dođe kraj ovom materijalizmu
o:: Obozavam: osjećajne ljude
o:: Zivotni moto: svijett je ljepo mjesto za život - gdje god ja mogu umješat svoje prste da ga učinim boljim
o:: Dopuni sam: šit, zapelo... :(

dragana5

dragana5

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,395 posts
  • 225 thanks
Dobrodosao Puko...drago mi je sto ostavljamo pozitivan utisak..trudimo se.. yea

Kroz zivot prolazim kao kroz samoposlugu: za sta god da se uhvatim - to i platim.

Guest_Founder_*

Guest_Founder_*
  • Guests
  • thanks
Dobrodosao Puko smile

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users