Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Sta mislite do gde ce dogurati Zvezda i Partizan u evropskim takmicenjima?

2 replies to this topic

kenggurr

kenggurr

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 9 thanks

Zvezda je u LS , Partizan u LE sta mislite do gde mogu dogurati ove sezone ?

Thanked by 1 Member:
Sabah

*BD4YU*

*BD4YU*

The Warez GOD

• Global moderator
  • 10,209 posts
  • 256586 thanks
Zvezda moze nekako da se provuce za Ligu Evrope, cisto sumnjam da ce moc u drugo kolo.

Ovde ce se igrati koliko ja vidim Zvezda Totenhem utakmica vazna za obe momcadi,

zavisice sto ce se dogoditi u Grckoj sa Olimpijakosem kako ce tu Zveda da prodje. Ako to dobije velike sanse da ce se naci

u drugo kolo sto bi to za Zvedu znacio veliki uspijeh.

Mec od velike vaznosti sa Totnehemom ako izgubi pada sve ovo sto su uradili protiv Olimpijakosem 3:1.

Ne mislim da Bajernu mogu sto ni u Beogradu samo ako Bajern bude htio igrati 60 posto mislim da su tu Zvezdi sanse ravne nuli,

ako bi izvukli bod, taj bod bi bio ko kuca velik.

Nadam se da ce Zvezda izboriti plasman u drugo kolo Lige Sampiona sto bi bio veliki uspijeh

posto je Srbija izgubila sve sanse da se plasiraju na Evropsko prvenstvo.

Partizan ima neku sansu da preskoci prvu rundu. Da je pobedio Aze Alkmar u Beograd da nije bilo 2:2

ja bi njega vec video u drugoj rundi ovako mora pobjediti AZE u Holandiju. Moze igrati na nereseno samo da ne izgubi

i jos jednom pobjediti Astanu u Beogradu. Prvu je dobi 1:2 sto je dobro ovako ima velike sanse.

imdb top 250 prevod

http://www.balkandownload.org/topic/40972-imdb-250-sa-prevodima/]

jove91

jove91

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 2 thanks

Oba kluba se nece kvalifikovati u narednu fazu a za to je krv nas FSS jer nema jakih utakmica u nasoj ligi,

talenti se prodaju za sicu pa se posle cudimo sto nas redom svi gaze

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users