Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Dot Hutchison

hačison hacison

4 replies to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,463 posts
  • 80296 thanks
  • LocationOut there

uGivuESa_400x400.jpeg

Dot Hačison je autorka romana A Wounded Name, napisanog po motivima Šekspirovog Hamleta, kao i trilera Majske ruže (Roses of May) i Deca leta (The Summer Children), drugog i trećeg dela serijala Kolekcionar.U svoja prethodna iskustva ubraja rad u izviđačkom kampu, galeriji, knjižari i učešće na renesansnom vašaru (u ulozi žive šahovske figure).Ponosna je na to što je uspela da u sebi sačuva mladalački duh.Voli oluje, mitologiju, istoriju i filmove koji mogu – i treba – da se gledaju više puta.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 33 Members:
milasteva73 , marlonbrutal , stameni1 , Barker , anna2662 , RebekaK , milicaste , dusko51 , militrt , mosfet , anitazox , Ivanka77 , tili , zlatko peric , ljiljana90 , Mirooms , reptill , darkerka , suzana.com , teka , Sas , danilovac , midhadz , SerbskiSon , Prebond , bosutsko , Natasa7777777 , dusty , Haspan , mzjunior , zwelj , morena38 , Cyrano

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,463 posts
  • 80296 thanks
  • LocationOut there

Basta-leptirica-71459.jpg

Dot Hutchison - Bašta Leptirica

U blizini izolovanog imanja nalazi se velika staklena bašta, koja zbog egzotičnog bilja, drveća, jezera i veštačkih stena podseća na rajski vrt. Međutim, nakon stravične eksplozije postaje jasno da ovo „idilično mesto” krije užasnu tajnu: grupu otetih devojaka, tzv. leptirica, za koje je Bašta postala novi dom, a njena okrutna pravila – brutalna svakodnevica.
FBI agenti Viktor Hanoverijan i Brendon Edison nalaze se pred teškim zadatkom da otkriju šta se tačno događalo u Bašti i ko je sve umešan u ubistva i silovanja. Kako preživele devojke odbijaju da govore, njihova jedina nada u rešavanju ovog slučaja je Maja, takođe jedna od leptirica.

Međutim, ispostavlja se da je Maja sama po sebi zagonetka, a možda čak i jedan od saučesnika misterioznog Baštovana. FBI tim Hanoverijan?Edison moraće da uloži dodatne napore kako bi zadobio njeno poverenje i naterao je da progovori.
Bašta leptirica prvi je deo jednog od najpopularnijih svetskih krimi-serijala Kolekcionar.

Scan: dobra vila  :wub:
Obrada: ja
Lezik: srpski latinica
Formati: ePub, KePub, azw3, PDF

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Thanked by 548 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,463 posts
  • 80296 thanks
  • LocationOut there

Majske-ruze-74371.jpg

Četiri meseca nakon stravične eksplozije u Bašti, neke od oslobođenih devojaka iščekuju suđenje Baštovanu, dok su druge počinile samoubistvo ne mogavši da podnesu traumu koju su preživele. Ipak, u ovom romanu je u fokusu drugi narativni tok, sa donekle izmenjenom galerijom likova: FBI agenti Brendon Edison, Viktor Hanoverijan i Mercedes Ramirez, već poznati našim čitaocima, istražuju slučaj serijskog ubice koji svakog maja napada novu devojku, njihove leševe ostavlja u lokalnim crkvama, a kosu im ukrašava cvećem. Pre pet godina je tako nastradala Čavi, sestra Prije Sravasti, glavne junakinje ovog romana.

Kada Prija nađe cveće pred svojim pragom, shvata kako je i sama potencijalna žrtva nepoznatog psihopate, koji joj se sve više primiče. Uz njenu pomoć, iskusni inspektori revnosno tragaju za krivcem ne bi li sprečili novu tragediju.
Oksimoronski spoj lepote i smrti, nežnosti i nasilja, brižnosti i brutalnosti, uznemirava, ali i fascinira čitaoca. Dot Hačison se još jednom pokazala kao izvanredno talentovana spisateljica trilera, koja ne samo da može da nam dočara jezivu i napetu atmosferu već i da stvori reljefan i bogat psihološki i emotivni svet likova koji se bore sa svojim traumama.Majske ruže drugi su deo jednog od najpopularnijih svetskih krimi-serijala Kolekcionar.

Sken: Dobra vila  :wub:

Obrada: Ja

Jezik: Srpski, lat.

Formati: ePub, KePub, azw3, pdf

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 496 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,463 posts
  • 80296 thanks
  • LocationOut there

Deca-leta-Treci-deo-serijala-Kolekcionar

Kada agentkinja Mercedes Ramirez na svom tremu nađe dečaka umrljanog krvlju, i ne sluti da je to tek početak jednog od najtežih slučajeva u njenoj karijeri. Mališan tvrdi da je njegove roditelje ubila žena-anđeo, a s vremenom će se sve više dece, žrtve nasilja u porodici, pojavljivati pred njenim pragom sa istim rečima. Dok pokušava da uhvati ovog anđela osvete koji sudi, deli pravdu i kažnjava po sopstvenom nahođenju, Ramirezova će biti prinuđena da se suoči s vlastitim traumama iz detinjstva. Prekaljena FBI agentkinja spremna je gotovo na sve... ili je možda ovaj užasni slučaj ipak previše za nju?

Roman Deca leta predstavlja treći deo jednog od najpopularnijih svetskih krimi-serijala Kolekcionar.

Sken: Dobra vila   :wub:

Obrada: Ja

Jezik: Srpski, lat.

Formati: ePub, KePub, azw3, pdf

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 438 Members:

Robberto

Robberto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 408 posts
  • 100720 thanks
1m4OCO2.jpg

Vrt leptira

Uz osamljenu vilu leži prekrasan vrt.

U vrtu se nalaze bogati cvjetovi, drveće sa sjenovitim krošnjama… i skupina dragocjenih „leptira“ - mladih otetih žena, tetoviranih kako bi što više sličile svojim imenjacima. Njihov je čuvar Vrtlar, okrutan i poremećen čovjek opsjednut hvatanjem i očuvanjem svoje voljene „vrste“. Nakon otkrića Vrta, jedna od preživjelih djevojaka privedena je na ispitivanje. FBI-evi agenti Victor Hanoverian i Brandon Eddison suočavaju se s jednim od najmučnijih slučajeva svojih karijera, a djevojka, poznata jedino kao Maya, predstavlja samo još jednu u nizu zagonetki.

epub, pdf, azw3 hr

Hidden Content

Edited by Robberto, 23 January 2020 - 17:58.

Mrtve linkove prijavite na dugme Report

Thanked by 232 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users