Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Anna Ellory

1 reply to this topic

markocim

markocim

The Warez GOD

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10,128 posts
  • 74516 thanks

Ana Elori

Anna-Ellory-192x181.png

Ana Elori živi u Batu sa porodicom. Po profesiji je medicinska sestra, a nedavno je dobila diplomu iz kreativnog pisanja na Unverzitetu u Batu.

Thanked by 10 Members:
Atlanta , bosutsko , swoozie , dusko51 , tvucko , Disco Ninja , anitazox , Natasa7777777 , morena38 , midhadz

markocim

markocim

The Warez GOD

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10,128 posts
  • 74516 thanks

Ana Elori

Pero na vetru

korica-290.png

U najmračnijim trenucima, nada je jedino što preostaje.
Kad zavlada tama, ja sam tvoja svetlost. I jeste, ona je moja svetlost. Drži me za ruku i miriše na svež sneg, na ruže i zvezde. Jedno malo pero, paperjasto i belo, lebdi kratko pred nama, a onda zaleprša. 
Frida. Ime koje u bunilu klizi sa očevih usana, dok se na ruci, ispod narukvice sata, nazire tetovaža. Ko je ona, i zašto je otac toliko dugo skrivao njeno ime? Rešena da istraži očevu prošlost, Mirijam pronalazi uniformu iz logora Ravenzbrik, skrivenu među majčinim stvarima.

U porub stare uniforme ušivena su pisma koja je Henrik dobijao od Fride. Na tim požutelim stranicama nalazi se zastrašujuća istina o mladim zatvorenicama na kojima su u ovom logoru vršeni eksperimenti. Među neverovatnim ispovestima o hrabrosti i patnjama, Mirijam sklapa deliće ljubavne priče koju je njen otac čuvao u srcu više od pedeset godina.

Sken: BD tim
Obrada: markocim (emoji_u1f353.png :flower: :flower: :flower:emoji_u1f3f5.pngemoji_u1f33c.pngemoji_u1f33b.pngemoji_u1f340.png za vilu)

pdf, epub, azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Moja topla preporuka.

Thanked by 282 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users