Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Alexei Panshin

No replies to this topic

BabolaT

BabolaT

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 2,299 posts
  • 113523 thanks
  • LocationCroatia

Alexei Panshin - Obred prelaska

PDF / AZW3

Bez-naslova.jpg

Da budem iskrena; ne mogu jasno da se setim svega što mi se dogodilo pre i za vreme Ispita, pa sam to, gde je bilo neophodno, popunila onim što se moglo dogoditi – lažima, ako baš hoćete. Nema nikakve sumnje da nikada ranije nisam ni upola tako glatko ispričala sve ovo što sam stavila ovde na papir, kao što verovatno i niko drugi nije. Neki događaji su potpuno izmišljeni. Ali to ipak nije važno. Sve je ovde dovoljno slično onome što se dogodilo, a najvažniji deo priče nisu toliko sami događaji, koliko promene koje su se počele događati u meni pre sedam godina. Promene su ono na šta treba da obratite pažnju. Bez njih ja ne bih mogla da studiram ordinologiju, ne bih se udala za istog čoveka, čak ne bih bila živa. Te promene sam opisala tačno – na časnu reč.

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 149 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users