Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Anto Ćosić

No replies to this topic

BabolaT

BabolaT

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 2,295 posts
  • 113030 thanks
  • LocationCroatia

Anto Ćosić - Vrijeme mraka - banjalučki dnevnik

PDF / 652 KB / 113 str.

Bez-naslova.jpg

U rukama vam je knjiga jednog od najumnijih Banjalučana - Ante Ćosića, koju sam navijestio u predgovoru posljednje njegove knjige, koja se pojavila za njegova života, zbirci prelijepih banjalučkih priča pod zajedničkim naslovom " Ne možeš živjeti vječno". Tada namjerno nisam otkrio naslov i tematiku ove knjige. To sam izbjegao kako ne bih ostavio ni najmanju mogućnost zločincima iz galerije mraka, da sumanuto pokušaju osujetiti pojavu ove knjige i možda dopišu novi zločin u svoju kronologiju, pogotovu što je Anto Ćosić tada stanovao u jednom sokaku u Okučanima, koji je vodio do obližnjeg šumarka... Kada sam ga zajedno s prof. Borisom Graljukom, pohodio 26.veljače 1998., da bismo mu uručili prve primjerke netom otisnute spomenute zbirke banjalučkih priča, dakako, razgovarali smo i o ovoj knjizi. Bila je dovršena, ali kako je "tata Anto" uvažavao mišljenje svoje mezimice Marije-Maje, rekao je da će je još na nekim mjestima, kojih nema mnogo, malo dopuniti. Tada nije bilo razgovora da i za ovu njegovu knjigu napišem predgovor...

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 138 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users