Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Claire Kendal - Knjiga o tebi

No replies to this topic

bane17

bane17

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 528 posts
  • 172550 thanks

kot-Copy.jpg

Kler Kendal

Knjiga o tebi

Želiš me.

Voliš me.

Potrebna sam ti.

Ubićeš me.„Zastrašujuće! Osetićete se kao da ste i sami progonjeni. Kao da vas nečiji pogled stalno dotiče po potiljku.“ Entertainment Weekly

Zastrašujući psihološki triler o opsesiji i moći, savršen za ljubitelje Iščezle.

Klarisa sve više strahuje od svog kolege Rejfa. On ne želi da je ostavi na miru i ne prihvata njeno odbijanje. Uvek je tu.

Laknulo joj je kad su je odabrali da bude u poroti. Sudnica je bezbedno utočište u koje Rejf ne može da dopre. Ali kako se burna priča o kidnapovanju i zlostavljanju nastavlja, Klarisa primećuje sličnosti između onog što se njoj dešava i onog što se dogodilo mladoj ženi na klupi za svedoke.

Shvativši da je na njoj da sve dokaže, Klarisa raspreda zamršeno klupko mračne bajke u koje ih je Rejf upleo i shvata da je kraj koji je on izmaštao stravičniji od svega što je mogla da zamisli.

Briljantan početak Knjige o tebi ostaviće vas bez daha, a sa svakom sledećom stranicom postaje sve bolja. Za mene je ovo već knjiga godine.“ Elizabet Hejns, autorka romana Najmračnije mesto

Brutalna i nepodnošljivo napeta, Knjiga o tebi najavljuje dolazak neustrašive, nove, talentovane autorke koja ne zazire od toga da prizove najgore noćne more.“ Daily Mail

Odličan triler o tome kako se zaista osećate kada vas neko uhodi.“ Marie Claire

Inteligentan, klaustrofobičan i jezivo dobar roman.“ Good Housekeeping

pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

epub

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 507 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users