Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Samantha Downing

1 reply to this topic

Camel

Camel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 173 posts
  • 61826 thanks

DE17Mve.jpg

Moja voljena žena

Roman Moja voljena žena autorice Samanthe Downing jedno je od najugodnijih iznenađenja u žanru kriminalističkog romana u 2019. godini. Autorica je pronašla svoj originalni spisateljski izraz koji ne podsjeća ni na čiji drugi, pa je ovaj je roman s razlogom stekao milijune štovatelja.

Jedno slučajno ubojstvo kod mladog će bračnog para pokrenuti mračne želje za igrama koje prelaze granice dopuštenog. Uigrani su tandem u kojem svatko zna svoju ulogu. No kad jedno od njih prekrši pravila igre osveta koja ga čeka bit će strašna…

„Triler uz koji ćemo ostati budni cijelu noć“ – ENTERTAINMENT WEEKLY

„Razmišljat ćete o ovoj knjizi još dugo nakon što pročitate posljednju stranicu.” – SARAH PINBOROUGH

PDF HR

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by Camel, 30 January 2020 - 13:26.

Thanked by 423 Members:

Robberto

Robberto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 412 posts
  • 106524 thanks

Moja voljena žena

azw3, epub hr

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by Robberto, 07 February 2020 - 15:20.

Mrtve linkove prijavite na dugme Report

Thanked by 239 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users