Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

► VHS to DVD or File

4 replies to this topic

HDO42SD

HDO42SD

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 302 posts
  • 344 thanks
  • Locationкод БеДе

Да ли неко има програм, добар за пребацивање са VHS-а у датотеку или може и у ДВД директно? 

Хвала Велико

Thanked by 2 Members:
luka86 , pcdefender

Panonski gusar

Panonski gusar

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,182 posts
  • 28135 thanks
  • LocationMonkey Island

Zdravo HDO42SD(M1E) :)

Neće biti dosta softver... treba ti i digitalizator, ja imam ovaj, neprofesionalan, ali je za VHS sasvim dobar (trebaš procesor brži od 1.5 GHz... presnimo sam s njim svadbu i supruga je bila zadovoljna, to ti je najbolja kontrola kvalitete.. :lol: ).

VHS2digital.jpg

Imaš ga za male novce na eBayu, ukupno s poštarinom oko 9 $

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Uz njega dobiješ i softver za digitalizaciju, obavezno provjeri na eBayu radi li na tvojoj verziji Windowsa (ovaj konkretno ne radi na W7)

VHS2digital-softver.jpg

Jako će ti dobro doći i trostruki CINCH kabel jer ga ne dobiješ u gornjem kompletu, metar i pol duljine bi trebalo biti dovoljno, ne treba biti predugačak jer slabi signal...

CINCH.jpg

Našao sam ga na (isto za oko 9 $)

Hidden Content

Nije prekomplicirano... instaliraš drajver, instaliraš softver za digitalizaciju (honestech TVR), spojiš kako je nacrtano i digitaliziraš.

Izaberi digitalni video format po želji, meni je nekako najbolji .mkv (zovem iskusnije BD-ovce na diskusiju, sigurno će znati pomoći), tu je i dobar pregled svih video formata:

Hidden Content

Možda će ti trebati i neki editor za video, dobar je besplatni Avidemux:

Hidden Content

A imaš izvrsnih video editora, dobro kreknutih na BD-u (a gdje bi drugdje... :) ) pod Programi... pretraži pod "Video".

Isto, molim iskusnije BD-ovce za preporuke. Treba ti naći optimum, da je program jednostavan za korištenje, jer za VHS ne treba neka profi zvijer od programa s priručnikom od 1300 stranica.

Pozz... pardon ARRRRRRR! pirate-sabre.gif

P.S. Provjeri i USB koji imaš.... ovo gore je za USB 2.0... to je dovoljno za VHS rezoluciju. Možda ima nešto i za USB 3.0, ali je sigurno puno skuplje i mislim da ti to realno ne treba.

Edited by Panonski gusar, 06 April 2020 - 17:50.

Nastavit će se na sljedećoj stranici ->

Thanked by 11 Members:
maxgo , zaforum93 , janaa , frankc , toco222 , pipun , Jokso , Manda94 , milan007 , matematic , HDO42SD

HDO42SD

HDO42SD

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 302 posts
  • 344 thanks
  • Locationкод БеДе

Хвала имам све ово само софтвер...сад сам у фази испробавања 

Panonski gusar

Panonski gusar

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,182 posts
  • 28135 thanks
  • LocationMonkey Island

Ovo je ISO od mojeg CD-a:

Hidden Content

Nastavit će se na sljedećoj stranici ->

Thanked by 13 Members:
wax1na , maxgo , zaforum93 , Briatore78 , korto99 , janaa , toco222 , pipun , Jokso , HDO42SD , zukazule , gede , nikolakralj100

HDO42SD

HDO42SD

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 302 posts
  • 344 thanks
  • Locationкод БеДе

Хвала вВеликКо...увек је добро ослонити се на људе...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users