Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pozdrav od novog člana

9 replies to this topic

Avijatichar

Avijatichar

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 54 thanks
  • LocationBačka Topola

Dobar dan ja sam nov član foruma, iz Bačke Topole sam i imam interesantnih serija, dokumentarnih filmova, koje bih da sa Vama podelim.

Vreme je naš najveći neprijatelj

Thanked by 5 Members:
radomircrtani1 , macikuc , The Dude , Cr0W , Nyks

Kurtaimurta

Kurtaimurta

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 5 thanks

Da ne bih otvarao novu temu, evo i ja cu ovde da se predstavim. Pozdrav svima iz Panceva sam. Svidja mi se forum, mnogo je dragocen narucito sa sve vecim umiranjem torent sajtova.
Imao bih i jedno pitanje. Kako najlakse da skidam serije, odnosno postoji li neki drugi program osim jdownloadera obzirom da uptobox nece da skida jdownloader a kada odem direktno na sajt, moram da cekam 2h izmedju skidanja linkova?

Unapred hvala!

Thanked by 3 Members:
Avijatichar , macikuc , Cr0W

Cr0W

Cr0W

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 818 posts
  • 52654 thanks

Da ne bih otvarao novu temu, evo i ja cu ovde da se predstavim. Pozdrav svima iz Panceva sam. Svidja mi se forum, mnogo je dragocen narucito sa sve vecim umiranjem torent sajtova.
Imao bih i jedno pitanje. Kako najlakse da skidam serije, odnosno postoji li neki drugi program osim jdownloadera obzirom da uptobox nece da skida jdownloader a kada odem direktno na sajt, moram da cekam 2h izmedju skidanja linkova?

Unapred hvala!

Pozdrav i dobrodošao!

Jedna od opcija je, ako ne kupiš premium  ;) , da probaš vpn. Imaš u sekciji "Programi" nekoliko takvih aplikacija!

edit:

S tim što moraš za svaki novi fajl ako skidaš jedan za drugim da menjaš IP!

Koristim IDM kojeg takođe možeš naći u sekciji "Programi".

Pretpostavljam da je tebi najlakše da "turiš" sve linkove i da se ne cimaš, što je super, ali sa IDM ćeš morati jedan po jedan link...

JDownloader je imao nekada opciju menjanja proxy-ja ako se ne varam, čudi  me da ne radi na uptobox?!

Sretno!

8a9d40e536dd.png

537faf734eba.gif

Thanked by 3 Members:
Avijatichar , Kurtaimurta , macikuc

Kurtaimurta

Kurtaimurta

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 5 thanks

Istrazicu malo to oko menjanja IPa. Nisam neki pro korisnik Jdownloadera, relativno ga od skoro koristim tako da cu malo bolje i njega da prostudiram!

Hvala na odgovoru @Cr0W.

Thanked by 2 Members:
Jonas1337 , Avijatichar

aleksandra.aleksandra

aleksandra.aleksandra

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 6 thanks

Pozdrav, hvala sto delis svoje sadrzaje

...Que sera, sera... What ever will be will be ,the future's not ours to see... Que sera, sera...What will be, will be...

Thanked by 2 Members:
Jonas1337 , Cr0W

Avijatichar

Avijatichar

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 54 thanks
  • LocationBačka Topola

Da li postoji mogućnost da uplodujem originalne DVD filmove u .iso formatu i u kojoj bih to sekciji mogao da postavim? Hvala unapred.

Vreme je naš najveći neprijatelj

Thanked by 1 Member:
Jonas1337

Mikiija

Mikiija

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 10 thanks

Pozdrav svima, evo i mene da se upisem.

hvala adminima i ostalima koji dele sadrzaj sa nama. :)  :)  :)

Thanked by 3 Members:
Jonas1337 , Nyks , Cr0W

Aleksandar193

Aleksandar193

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 posts
  • 20 thanks
  • LocationBeograd

Pozdrav svima, od skoro sam postao član ovog foruma. Deluje interesantno i ima svašta da se pronadje. Sve pohvale za rad! :yes: :clapping:

Thanked by 6 Members:
Jonas1337 , Cr0W , Disco Ninja , boden , markocim , Nyks

KanStrike

KanStrike

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 4 thanks

Dobar Dan Ja Sam Nov Clan Isto

Thanked by 3 Members:
knjige su zakon , Jonas1337 , markocim

radio789

radio789

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 4 thanks

Dobro jutro i ja sam novi clan, pozdrav svima!

Thanked by 4 Members:
knjige su zakon , Nyks , Jonas1337 , markocim

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users