Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Balkandownload...nemogu da pristupim sajtu ??

4 replies to this topic

peraj

peraj

Newbie

• Members
  • Pip
  • 23 posts
  • 16 thanks

Ne znam sta se desava? Do juce je sve funkcionisalo ok.

Nikako ne mogu da otvorim stranicu foruma, uvek dobijam ..."This site can’t be reached". Probao sa Operom i Edge.

Ali kad ukljucim VPN u Operi normalno se otvara stranica, logujem se i sve je ok.

Brisao sam browsing data, cash, gasio Anti virus...nije pomoglo.

Mogu da pristupim sajtu jedino kad je uljucen VPN drugacije ne.

Sta jos da probam??

daemon116

daemon116

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 posts
  • 38 thanks

Ista stvar kod mene

darijan.me

darijan.me

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 170 thanks
Ja mogu sa telefona (Redmi Note 8 pro, Firefox, nemam VPN), sa laptopa ne MOGU (isto Firefox) , kaže mi da je istekao domen 2020-06-23 20:42:36 🙄

Edited by darijan.me, 24 June 2020 - 19:05.

boden

boden

Gold Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,335 posts
  • 159842 thanks

Ima nekih problema s logiranjem na forum ali već je u tijeku otklanjanje problema tako da očekujemo da se vrlo brzo sve normalizira. ;)

Thanked by 4 Members:
10jabuka , nela012 , markocim , Disco Ninja

nesakralj

nesakralj

Newbie

• Members
  • Pip
  • 21 posts
  • 113 thanks

Ima nekih problema s logiranjem na forum ali već je u tijeku otklanjanje problema tako da očekujemo da se vrlo brzo sve normalizira. ;)

Izgleda da ima,meni je pre par dana bilo da kada god udjem na forum trazi mi da se prijavim iako sam cekirao da mi ostane logiran sledeci put. Ali vise se to ne desava

Ne volim ljude jer ljudi previse pricaju.....

Hn0446m.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users