Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Granice, kiše (2018)

4 replies to this topic

kvacica

kvacica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 45 posts
  • 400 thanks

U petku 7 avgusta od 23.10 na TVCG SAT kanalu je isao srpsko-crnogorski film Granice, kiše. Jel mozda snimio neko ili moze vratiti program i snimiti filma? Dosad ne postoji nikakav snimak.

Evo o koji se film radi.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,816 posts
  • 120556 thanks
  • LocationRobija

Saznao sam da je film bio najavljen, ali da nije bio emitovan.

kvacica

kvacica

Newbie

• Members
  • Pip
  • 45 posts
  • 400 thanks

Saznao sam da je film bio najavljen, ali da nije bio emitovan.

Nije tacno to. Uhvatio sam filma nekih 30tak minuta pre kraja. Isao je na TV CG SAT, mozda taj koji ti rekao da nije emitovan je gledao na RTCG 1.

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,816 posts
  • 120556 thanks
  • LocationRobija

Moguće, a i video sam na tvprofil sajtu da je bio emitovan i to 2x.

lQWepJI.png

*BD4YU*

*BD4YU*

The Warez GOD

• Global moderator
  • 11,226 posts
  • 306456 thanks

Tv kanal je emitovao samo u 23:10 onaj u 5 sati nije emitovan ocigledno nisu dobro namontirali film ima na par mesta greske kod signala i ima jako veliku desinhronizaciju audia i videa a plus film je jedno veliko s..... ova ocena na imdb je ocanjo velika ja bi mu dao ocenu 0 ili 1

imdb top 250 prevod

http://www.balkandownload.org/topic/40972-imdb-250-sa-prevodima/]

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users