Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Windows 7?

2 replies to this topic

miliakademac

miliakademac

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 84 posts
  • 46 thanks

Pozdrav, imam instaliran win 10 ali nisam zadovoljan, zeleo bih da se vratim na sedmicu. Cuo sam da je Win 7 Ultimate dobar.

Da li neko moze da postavi dobru instalaciju te verzije ili neke koju bi on preporucio, da lepo radi, sa aktivatorom, sifrom...
Unapred hvala.

AQUA77

AQUA77

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 52 posts
  • 567 thanks

Ne treba ti ultimate jer on ima bloatware-a - programa koji ti ne trebaju, koje 99% ljudi ne koristi. Skines professional evo ti link za originalni windows 7 x64 i za x86 zadnji build. x64 skidas ako imas 4GB rama ili vise, a x86 ako imas manje od 4GB rama.

x64 ISO direct: 

Please Login or Register to see this Hidden Content

x86 .zip (kad se skine, mora se raspakovati iz .zip i tek onda se dobija .iso fajl) 

Ovo su original .iso netaknuti tako da nisu aktivirani, a aktivaciju uradis na ovaj nacin, odmah nakon instalacije:

Znaci ovako uvjek, bilo koji windows da radis, radis na ovaj nacin jer je ovo 100% sigurno da neces ubaciti neki virus, jer ko zna sta sve oni aktivatori rade, a na ovaj nacin ne moze nista da ti uradi jer ti vidis citavu skriptu tog malog fajla. Uvjek skines originalni neaktivirani .iso fajl i onda pronadjes skripte preko kojih aktiviras windows da li to bio 7, 8 ili 10. Svaka se razlikuje, tako da cu ja postaviti ovde za windows 7.

Skines ovaj fajl koji sam ja sad uradio i uploadovo da ne moras rucno, a bice ti postupak i rucno da napravis ovaj aktivator  

desni klik/run as admin sacekas na kraju utipkas Y kada zavrsi, komp se restartuje i windows je aktiviran.

A mozes i rucno da napravis taj isti fajl ovako:
Kopiras cjeli ovaj dole text sto cu postaviti na kraju, zalijepis ga u notepad, ides file/save as i dole gdje kucas ime fajla, ispod imas opciju da odaberes ALL FILES, nju odaberes i onda ukucas neko ime, stavis ovako "act.bat" vazno je ovo na kraju posle imena da na kraj stavis .bat

Sacuvaj gdje hoces i na taj fajl ides desni klik pa run as administrator. 
Sad sacekas par sekundi i ovo ce aktivirati windows, nakon toga kad zavrsi pisace "succesfuly" i utipkas Y na tastaturi i enter. Tad ce se restartovat komp, nakon toga je windows aktiviran bez ikakvog virusa koji ti moze navuci bilo koji aktivator. 

Edited by kingmire, 21 October 2020 - 17:55.

Thanked by 13 Members:
Chella , Mag87 , balkanik , [email protected] , spotpala , samokal , Arnold Layne , yu.trotter , miliakademac , solen777 , Prospector , Atom Ant , Cyrano

miliakademac

miliakademac

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 84 posts
  • 46 thanks

Hvala puno

Thanked by 1 Member:
yu.trotter

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users