Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kaspar 1974god.

Kaspar Kaspar 1974 Ivica Vidović Kaspar Hauzer Peter Handke

No replies to this topic

nocniportir

nocniportir

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 posts
  • 12 thanks
  • LocationSubotica

Pogledao sam više filmova na temu legende Kaspara Hauzera.

I nije mi bilo dobro par sekundi kada sam pronašao da je urađen film, Kaspar, režisera Vladimira Gerića po noveli Peter Handke -a. U ulozi jednog od meni najdražeg i najboljeg glumca.....Ivica Vidović. On je kako vidim i jedini glumac u ovom ostvarenju koji moram pogledati. Ivica Vidović je ko stvoren za tu ulogu. To mora da je neprocenjivo dobro. Molim vas. Molim....iskopajte to negde.

Hvala unapred. Sve najbolje!

Also tagged with one or more of these keywords: Kaspar, Kaspar 1974, Ivica Vidović, Kaspar Hauzer, Peter Handke

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users